července 2007

iPhone s odstupem

Snad nejskloňovanějším slovem v posledních měsících je iPhone. K jeho použití, funkcím, přednostem i nedostatkům se vyjadřuje téměř každý.

Bohužel je však málo objektivních článků, které s nadhledem a objektivně srovnávají iPhone s ostatními produkty na trhu. Většině běžných (a potenciálních) zákazníků tak není zřejmá jedna důležitá věc: iPhone, resp. jeho první verze, je určena zejména pro americký trh. Byl tedy tvořen s přihlédnutím na technologické podmínky, nároky a potřeby v této oblasti světa. Marketingový výzkum a následná prezentace tak byli přesně cíleny a očekává se samozřejmě také to, že v jiných částech světa bude doplněn HW (např. o rychlá data) i SW (požadované zákazníky).

Na to, že Apple sází na tento produkt jako na významnou část svých příjmů a věří v jeho budoucnost ukauje i sekce, kterou mu věnuje na svých
stránkách. Zde jsou velice podrobně popsány a názorně ukázány všechny možnosti tohoto zařízení.

Picture 4Picture 6Picture 5Picture 7

Fotobanka jinak ...

Rádi byste získali bez omezení použití a času kvalitní fotografie za více než přijatelné ceny? Zapomeňte na mnohatisícové částky s omezením ... Existuje spousta stránek, kde je možné získat kvalitní fotografie za téměř symbolické částky.

Picture 7

Jedny z mnoha odkazů nabízím zde:

snapvillage.com
profimedia.cz
gettyimages.com
isifa.cz
sxc.hu
dreamstime.com
istockphoto.com

© 2012 Jiri Koukal. Powered by RapidWeaver