10 důvodů proč si pořídit Apple

Prostě to funguje.


Chcete rychlokurz pro případ nouze na počítači Mac? Lekce 1: Nepadá. Počítače jsou totiž vytvářeny stejnými lidmi, kteří vyvíjejí jejich operační systém pevný jako skála a cenami ověnčené aplikace. Váš počítač Mac vás nikdy nenechá na holičkách.

Pro fotky ideální.


Říká se, že každá fotka má nějaký příběh. A s počítačem Mac si tyto příběhy budete moci konečně začít pořádně užívat. Připojte foťák a Mac se postará o všechno ostatní - pomůže vám fotky importovat, editovat, sdílet a organizovat rychleji než řeknete "sýr".

Domácí video v HD.


Ke svému počítači Mac dostanete vynikající editační balík plný nádherných efektů. Mac nabízí vše, co můžete potřebovat k editaci svých high-definition nahrávek, od importu až po jejich vypálení na DVD.

Přidejte se do party


Zakoupením počítače Mac se stanete součástí společenství. Apple nabízí vysoce kvalitní online služby, pomoci vám mohou i odborníci v našich obchodech nebo na telefonu. Navíc se připojíte k celosvětové síti uživatelů Mac, kteří se rádi podělí o své zkušenosti.

Rozumí si s Windows.


Možná máte pocit, že pořízením počítače Mac se izolujete od ostatních jako na opuštěném ostrově? Kdepak. Klidně se můžete připojit do kancelářské sítě, sdílet s kolegy soubory Office a dokonce používat svá hardwarová zařízení z PC.

Jednoduchý jako iPod.


Váš iPod má také svoji minulost. A ta začíná u počítačů Mac. Intuitivní rozhraní, elegantní design, hladká spolupráce se software od Apple a pořádná dávka stylovosti. Jestli milujete svůj iPod, zamilujete si i svůj Mac.

Je to hudební nástroj.


Kromě toho, že vám Mac přináší skvělou aplikaci iTunes, vám umožňuje také vytvářet vlastní písničky. Nahrajte svůj velký hit, vypalte CD nebo poslouchejte podcasts - to vše na počítači, kterému důvěřuje bezpočet profesionálů.

Online za pár minut.

S počítači Mac můžete být online během několika minut. A jakmile jste na internetu, můžete vyzkoušet všechny skvělé funkce - Mail, Safari, iChat AV, AirPort a další, které máte na Macu k dispozici.

Miluje cestování.


Mobilita je velmi důležitým aspektem počítačům Mac. Mac OS X totiž pohání dva nejatraktivnější notebooky na světě - MacBook a MacBook Pro - a navíc přináší funkce, se kterými se snadno připojíte kdykoli potřebujete.

Je nádherný.


Chcete vědět, čím se počítače Apple naprosto jistě odlišují od všech ostatních přístrojů na trhu? Stačí se podívat. Design počítačů Mac kombinuje eleganci s funkčností, díky čemuž svůj počítač už nikdy nebudete muset schovávat pod stůl.

© 2012 Jiri Koukal. Powered by RapidWeaver